Ειδικός Εξυπηρέτησης Πελατών

--Methodoos IKE--

Περιγραφή εταιρείας

Η Methodoos είναι μια εταιρεία λογισμικού που παρέχει καινοτόμες λύσεις για μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις. Η λύση λογισμικού μας all-in-one είναι το αποτέλεσμα πάνω από 25 χρόνια εμπειρίας σε λύσεις λογισμικού σε συνδυασμό με το πιο επιτυχημένο λογισμικό web ERP παγκοσμίως (Odoo). Είμαστε παθιασμένοι με τη βελτίωση της ζωής όλων μέσω ανατρεπτικών λύσεων και κατασκευάζουμε εξαιρετικά προϊόντα για να αντιμετωπίσουμε τα επαγγελματικά σας προβλήματα.

Περιγραφή ρόλου

Αυτός είναι ένας απομακρυσμένος ρόλος πλήρους απασχόλησης για έναν Ειδικό Εξυπηρέτησης Πελατών. Ο Ειδικός Εξυπηρέτησης Πελατών θα είναι υπεύθυνος για την παρουσίαση και την εφαρμογή του Odoo σε νέους πελάτες, την απάντηση σε ερωτήματα πελατών μέσω τηλεφώνου και email, τη διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών, τη χρήση της σωστής εθιμοτυπίας του τηλεφώνου και τη διασφάλιση μιας θετικής εμπειρίας πελάτη για όλους τους πελάτες. Ο Ειδικός Εξυπηρέτησης Πελατών θα είναι επίσης υπεύθυνος για άλλες καθημερινές εργασίες που σχετίζονται με την υποστήριξη πελατών. Σε ορισμένες περιπτώσεις, θα απαιτηθεί επίσης επίσκεψη στο χώρο των πελατών.

Πελατειακες Σχεσεις
Προσωπική Εξέλιξη
Αυτονομία
Διοικητικό Έργο
Τεχνική Εξειδίκευση

Αρμοδιότητες

  • Δημιουργήστε μια θετική εμπειρία πελάτη
  • Επισκεφθείτε πελάτες στο χώρο τους
  • Προσδιορίστε τις ανάγκες των πελατών
  • Διαπραγμάτευση και σύμβαση
  • Επιδείξεις του λογισμικού μας
  • Διατηρήστε την ικανοποίηση του πελάτη ενώ χειρίζεστε πολλαπλές εργασίες

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Δεξιότητες υποστήριξης πελατών και εξυπηρέτησης πελατών
  • Εργασία με λογισμικό ERP για τουλάχιστον 2 χρόνια
  • Άριστες δεξιότητες γραπτής και προφορικής επικοινωνίας (Ελληνικά/Αγγλικά)
  • Δυνατότητα εργασίας ανεξάρτητα και εξ αποστάσεως
  • Δεξιότητες εθιμοτυπίας στο τηλέφωνο

Προαιρετικά Προσόντα

  • Εμπειρία στη βιομηχανία λογισμικού
  • Εμπειρία στο Odoo
  • Πτυχίο σε σχετικό τομέα όπως Επιχειρήσεις, Μάρκετινγκ ή Επικοινωνίες
  • Ισχυρές αναλυτικές ικανότητες
  • Γλώσσα προγραμματισμού Python
  • Εξειδίκευση στο Linux

Τι είναι υπέροχο στη δουλειά;

  • Δημιουργική ομάδα, σε μια φιλική και ανοιχτή κουλτούρα
  • Παραγωγική διαχείριση, χωρίς περιττά εργαλεία για χρήση, χωρίς άκαμπτο ωράριο εργασίας
  • Χωρίς χάσιμο χρόνου σε επιχειρηματικές διαδικασίες, πραγματικές ευθύνες και αυτονομία
  • Επεκτείνετε τις γνώσεις σας για διάφορους επιχειρηματικούς κλάδους
  • Δημιουργήστε περιεχόμενο που θα βοηθά τους χρήστες μας σε καθημερινή βάση
  • Πραγματικές ευθύνες και προκλήσεις σε μια ταχέως εξελισσόμενη εταιρεία
Τα προϊόντα μας

Ανακαλύψτε τα προϊόντα μας.

Διαβάστε Εδώ

Τι προσφέρουμε

Κάθε εργαζόμενος έχει την ευκαιρία να δει τον αντίκτυπο της δουλειάς του. Μπορείτε να συμβάλετε πραγματικά στην επιτυχία της εταιρείας.

Ανάπτυξη δεξιοτήτων

Εκπαιδεύσεις/ Πιστοποιήσεις

Απομακρυσμένη εργασία

Ευέλικτες ώρες εργασίας